Liiklus toimub: ENR
Väljumine Saabumine |
Peatuse nimi |
Väljumine Saabumine |
07:15 | KURESSAARE | 19:10 |
SÄÄSTU* | 19:05 | |
07:36 | VALJALA | 18:47 |
07:44 | RATLA | 18:39 |
07:48 | TAGAVERE | 18:35 |
07:58 | ORISSAARE | 18:25 |
08:09 | LIIVA | 18:14 |
08:20 | KUIVASTU | 18:05 |
09:00 | VIRTSU | 17:25 |
10:40 | VANA-PÄÄSKÜLA | 15:45 |
10:50 | JÄRVE* | |
11:00 | TALLINN | 15:25 |
* Nõudepeatus väljumiseks. |